Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie

Osiecka na Dobrą Noc - Koncert z okazji Dnia Kobiet

Ocena 0/5

Wójt Gminy Zblewo i Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie zapraszają na wyjątkowy koncert przygotowany specjalnie dla wszystkich Pań z Gminy Zblewo. Na scenie najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej wykona niezwykły duet: Aneta Falkowska i Magdalena Kijak.

Wydarzenie odbędzie się 10 marca (piątek) o dwóch porach: 17:00 i 19:00.

Bezpłatne wejściówki dostępne będą w GOK Zblewo od 1 marca.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Osiecka 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności