Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie

Koncert TYdzień Kobiet - Łukasz Fischer akustycznie

Ocena 0/5

Z okazji TYgodnia Kobiet w Zblewie zapraszamy na wyjątkowy koncert Łukasza Fischera!  
To będzie wieczór spokojny, ciepły i prawdziwy. Gitara, autorskie opracowania piosenek i klimat, który wielu kojarzy z „Muzyki przy Akwarium”. Bez nadęcia, bez wielkiej scenografii. Za to z uważnością i sercem  
Ten koncert to dobry moment, żeby na chwilę zwolnić, pobyć razem i po prostu posłuchać. Zróbcie sobie prezent, zabierzcie mamę, siostrę, przyjaciółkę albo przyjdźcie same   
Do zobaczenia w Zblewie!
 12 marca 2026 r., godz. 18:00
 Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie
 Wstęp wolny - należy odebrać bezpłatną wejściówkę w GOK Zblewo

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności