8 marca – Koncert z okazji Dnia Kobiet

Co roku z okazji Dnia Kobiet w Zblewie organizowany był wspaniały koncert. Pandemia i obostrzenia spowodowały zmianę kalendarza wszystkich imprez, ale mimo to – koncert odbędzie się!

MUZYCZNY DZIEŃ KOBIET W GMINIE ZBLEWO – ONLINE

Muzyczny upominek z okazji Dnia Kobiet to piękna i bardzo lubiana przez mieszkanki gminy Zblewo tradycja.  Od kilku już lat wójt Artur Herold organizował na hali widowiskowo-sportowej fantastyczne koncerty, a specjalnie dla Pań wystąpili już m.in. Roberto Zuccaro, Don Vasyl z zespołem, Mariusz Kalaga i Przemysław Radziszewski.  Każdy koncert rozpoczynał się życzeniami wójta i toastem za zdrowie Pań, a po koncercie na wszystkie Panie czekały kwiaty i serdeczności. To był zawsze przemiły wieczór, a hala w Zblewie wypełniona była po brzegi.

W tym roku pandemia zmieniła wszystkie plany kulturalne. Mimo to – koncert odbędzie się, choć w zmienionej, jedynej możliwej do organizacji formule. Będzie to koncert online, a relację „na żywo” będzie można oglądać na facebooku GOK Zblewo i kanale youtube GOK Zblewo. Będą jak co roku życzenia wójta i muzyczne emocje. W tym roku dla Pań wystąpi Gminna Orkiestra Dęta działająca przy OSP Pinczyn, która zagra naprawdę najpiękniejsze utwory. Tytuł koncertu mówi wszystko – „Dla pięknych Pań na pokrzepienie serc i ducha!”. Wójt Gminy Zblewo Artur Herold serdecznie zaprasza do udziału w koncercie – tradycyjnie w Dzień Kobiet czyli 8 marca (godz.18:00).

Realizatorem koncertu jest Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie, który uchyla rąbka tajemnicy, iż będzie to naprawdę fantastyczne i niezapomniane wydarzenie!

Mar 08 2021
Expired!