Konkurs fotograficzny z okazji Światowego Dnia Kociewia

Przed nami – Światowy Dzień Kociewia. Z tej okazji, Wójt Gminy Zblewo ogłasza  IV edycję konkursu fotograficznego pn. „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”. Czekamy na Państwa prace i już nie możemy się doczekać, bo poprzednie edycje konkursu pokazały, jak wspaniały i wielki talent mają nasi Mieszkańcy!

KONKURS FOTOGRAFICZNY Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KOCIEWIA

Zdjęcie do konkursu może zgłosić każdy, kto utrwali w kadrze piękno ziemi zblewskiej. Mogą to być zarówno krajobrazy, jak i twarze Kociewiaków, nasze tradycje, kultura, wydarzenia… Jednym słowem – czekamy na Państwa zdjęcia ukazujące piękno Kociewia i Kociewiaków w granicach gminy Zblewo.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez wójta gminy Zblewo. Mamy też – jak co roku – dodatkowe nagrody specjalne. Ufundowali je wspaniali Przyjaciele Gminy Zblewo – Partnerzy naszego konkursu. Jakie to nagrody? Otóż Nadleśnictwo Kaliska nagrodzi najlepszą fotografię przyrodniczą zgłoszoną do konkursu, a Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE – najbardziej kociewskie zdjęcie! Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie wyeksponuje zaś prace konkursowe w formie fotoobrazów.

Prace można nadsyłać do 7 lutego (niedziela) włącznie. Należy je przesłać elektronicznie na adres konkurs@zblewo.pl w sposób zgodny z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie zblewo.pl). Określone są tam m.in. wymogi techniczne zdjęć konkursowych.

Uwaga – w tym roku uroczysty wernisaż pokonkursowej wystawy nie odbędzie się, chyba, że zmienią się wprowadzone obostrzenia związane z pandemią. Ale bardzo chcielibyśmy przedstawić naszym Mieszkańców autorów nadesłanych zdjęć. Dlatego prosimy, abyście do zgłoszeń załączyli Państwo swoje zdjęcie i kilka zdań o sobie. Bardzo chcemy Was poznać!

Nasz konkurs ma już kilkuletnią historię. Co roku odkrywamy kolejne, nowe talenty. Cieszymy się z Państwa zdjęć, bo tak wiele jest w nich serca do naszej Małej Ojczyzny. Fotoobrazy ze zdjęciami laureatów kolejnych edycji można do dziś podziwiać w naszym GOK-u. Wiele z nich przekazaliśmy także na akcje promocyjne i charytatywne, były także publikowane w wielu wydawnictwach i co ważne – zawsze były bardzo ciepło przyjmowane. Państwa fotografie nie tylko więc promują Gminę Zblewo, ale niosą także naprawdę wiele dobra. Za wszystkie kolejne zdjęcia już dzisiaj – dziękujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Sty 29 2021 - Lut 07 2021
Expired!