Koncert z okazji Dnia Matki w Gminie Zblewo

KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI – ZOBACZ NASZE WYJĄTKOWE ZAPROSZENIE

Wczoraj tj. 26 maja o godz.18:00 na facebooku GOK w Zblewie został wyemitowany Koncert Majowy z okazji Dnia Matki.

To dla nas szczególne wydarzenie, bardzo nam bliskie, bo dedykowane naszym kochanym Mamom, Mamusiom, Mateńkom… A także – pamięci naszych Mam, których nie ma już przy nas.

Produkcja tegorocznego koncertu z okazji Dnia Matki była dla nas prawdziwym wyzwaniem. Chcecie zobaczyć dlaczego? Zapraszamy za kulisy tego niezwykłego wydarzenia…

Maj, wszechobecna zieleń, łany zawilców i kwitnące drzewa. A do tego – śpiew ptaków i najpiękniejszy, leśny ogród na świecie – nasze arboretum w Wirtach. Czy można wyobrazić sobie piękniejszą scenerię do koncertu dedykowanego naszym kochanym Mamom? Przygotowując się do tegorocznego koncertu nie miałyśmy wątpliwości, że to miejsce wprost wymarzone! Po tak wielu miesiącach pandemii, obostrzeń, izolacji chciałyśmy zaprosić Mamy na koncert pełen życia, kolorów, wiosny i radości.

Scenariusz powstawał długie tygodnie. Pomysłów nie brakowało. Kiedy więc wszyscy dotarliśmy na nasz zielony plan zdjęciowy, roznosiła nas energia!

Mieliśmy naprawdę wyjątkową ekipę! Kamil Olszowy i Maciej Klamann – grupa Pro Obiektywni, Aneta Falkowska – nasza gwiazda, leśnicy z Nadleśnictwa Kaliska, którzy tak ciepło przyjęli nas w swym zielonym królestwie. No i nasi niezastąpieni strażacy z OSP Zblewo, dla których nie ma rzeczy niemożliwych!

A zatem – AKCJA! Najpierw życzenia dla Mam. Wszak to koncert życzeń. Nadsyłaliście je, drodzy Państwo do nas na początku maja. Przepiękne dedykacje, tak wiele ciepłych słów, prosto z serca. My również włożyłyśmy całe serce, aby zabrzmiały one w tym naszym wyjątkowym koncercie życzeń naprawdę jak najpiękniej. I uroczyście, stąd nasze galowe stroje. I nawet szyszki wbijające się w obcasy nam nie przeszkadzały. Damy radę! Choć niejeden dubel padł tego dnia – nikt nie krył radości. Koncert dla Mam musi być najlepszy!

Teraz czas na piosenki. Aneta Falkowska jak zawsze profesjonalna. Na zielonej scenie czuła się jak na największej, koncertowej scenie świata! Żadne komary, kleszcze, wiatr od jeziora, upał… – nic, dosłownie nic jej nie przeszkadzało. Nawet garderoba gdzieś pomiędzy starymi jodłami. I łany zawilców pod nogami… Jej śpiew roznosił się po całym arboretum. Zaciekawieni spacerowicze przystawali i nie kryli zachwytu.

A kiedy na koniec Aneta zagrała na pianinie ustawionym w cieniu pięknej, kwitnącej wiśni – nikt nie krył wzruszenia. Zabrzmiało to pięknie, prawdziwie i wyjątkowo.

Skąd pianino, zapytacie? W Wirtach? Pod magnolią? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko to dzięki naszym nieustraszonym strażakom. To oni wymyślili, jak przewieźć tu nasze pianino. I zrobili to. Własnymi rękoma!

Mało tego! Dzięki strażakom nasza Gwiazda grająca na pianinie przejechała drogami i ulicami przez lasy, łąki i ulice naszych miejscowości, grając na pianinie i śpiewając piosenkę dla mam. Wyjątkową, bo dedykowaną tym Mamom, które są już po Drugiej Stronie. Jest to symboliczna chwila naszego koncertu, bo dzięki temu przesłanie tej piosenki i te piękne słowa echo poniosło przez całą Gminę Zblewo… Z pewnością dotarły one do samego Nieba.

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i z serca ściskamy wszystkie Mamy!

Wczoraj – w Dzień Matki 26 maja – była premiera naszego koncertu. Obejrzyjcie, prosimy. Wzruszycie się, ale i uśmiechniecie. Mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym dniu sprawiliśmy Wam choć trochę radości…

A oto link do naszego koncertu:

 

Data

maj 26 2021
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: maj 26 2021
  • Czas: 12:00 - 14:00
Skip to content