V EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KOCIEWIA

V EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KOCIEWIA

Z okazji Światowego Dnia Kociewia zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pn „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”.

To już piąta edycja tego konkursu, który od samego początku organizujemy wspólnie z naszymi niezawodnymi Partnerami – Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE oraz Nadleśnictwem Kaliska.

Nasz konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy do udziału w nim wszystkich, którym w duszy gra Kociewie!  Zdjęcie do konkursu może zgłosić każdy, kto utrwali w kadrze piękno ziemi zblewskiej. Mogą to być zarówno krajobrazy, jak i twarze Kociewiaków, nasze tradycje, kultura, wydarzenia… Jednym słowem – czekamy na Państwa zdjęcia ukazujące piękno Kociewia i Kociewiaków w granicach gminy Zblewo.

Jak co roku czekają atrakcyjne nagrody. Przyznana zostanie nagroda główna – Grand Prix konkursu, nagrody za II i III miejsce oraz nagrody specjalne naszych Partnerów. Już tradycyjnie bowiem Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE nagrodzi najbardziej kociewskie zdjęcie, a Nadleśnictwo Kaliska przyzna nagrodę za najlepsze zdjęcie przyrodnicze.

Prace można nadsyłać do 28 lutego włącznie. Należy je przesłać elektronicznie na adres konkurs@zblewo.pl w sposób zgodny z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie zblewo.pl). Określone są tam m.in. wymogi techniczne zdjęć konkursowych.

Już nie możemy doczekać się Państwa prac! Co roku odkrywamy bowiem kolejne, nowe talenty. Cieszymy się z Państwa zdjęć, bo tak wiele jest w nich serca do naszej Małej Ojczyzny. Fotoobrazy ze zdjęciami laureatów kolejnych edycji można do dziś podziwiać w naszym GOK-u. Wiele z nich przekazaliśmy także na akcje promocyjne i charytatywne, były także publikowane w wielu wydawnictwach i co ważne – zawsze były bardzo ciepło przyjmowane. Państwa fotografie nie tylko więc promują Gminę Zblewo, ale niosą także naprawdę wiele dobra. Za wszystkie kolejne zdjęcia już dzisiaj – dziękujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

A jeśli pandemia nie popsuje nam szyków, już wiosną spotkamy się na wernisażu kolejnej wystawy fotograficznej, stanowiącej plon tegorocznego konkursu. Do zobaczenia.

Materiały do pobrania:

REGULAMIN V EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie