Trzysta laurek dla Świętego Mikołaja!

To była prawdopodobnie największa tego typu, mikołajkowa akcja w naszym regionie. Kilkaset laurek od dzieci z gminy Zblewo trafiło do rąk świętego Mikołaja!

TRZYSTA LAUREK DLA MIKOŁAJA!

 Organizacja Mikołajek w czasie pandemii to nie lada wyzwanie. Ale nam udało się znaleźć sposób jak sprawić, aby dzieci na długo zapamiętały ten wyjątkowy dzień. Zorganizowaliśmy akcję „Laurka dla św. Mikołaja”, do udziału w której zaproszone zostały dzieci z całej gminy Zblewo. Efekt laurkowej akcji przeszedł najśmielsze oczekiwania nie tylko nas, ale i samego Mikołaja – dzieci przygotowały bowiem prawie 300 laurek! Rysowali zarówno najmłodsi (nawet maluszki z klubiku dziecięcego w Pinczynie), a także przedszkolaki i starsi uczniowie. A wszystkie prace były po prostu przepiękne!

Mikołajową pocztę zorganizowaliśmy w GOK-u i w Urzędzie Gminy. Tu właśnie trafiły wszystkie kartki, które następnie zostały przewiezione przez wesołe Elfy z GOK-u do samego świętego Mikołaja! A on obejrzał wszystkie prace z wielkim wzruszeniem i radością, a w podziękowaniu przesłał dzieciom zdjęcia z autografem i specjalną dedykacją, list i dyplom grzecznego dziecka oraz słodki upominek.

Tę specjalną, mikołajkową przesyłkę rozwiozły do domów wszystkich dzieci nasze niezawodne Elfy czyli Aneta, Gosia, Agnieszka i Asia, przekazując dzieciom serdeczne podziękowania i pozdrowienia od samego Mikołaja.

A TAK WYGLĄDAŁO PRZEKAZANIE UPOMINKÓW OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA DZIECIOM Z GMINY ZBLEWO!
ELFY ODWIEDZIŁY TRZYSTA DOMÓW W CAŁEJ GMINIE!
ILEŻ BYŁO RADOŚCI!