TEGO JESZCZE NIE BYŁO! POCZTA KWIATOWA I STUDIO FOTO NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Pamiętacie naszą grudniową akcję „Laurka dla św. Mikołaja”? Wtedy to ponad 300 laurek od najmłodszych mieszkańców gminy Zblewo zawieźliśmy do Mikołaja, a on odesłał dzieciom – 300 osobistych podziękowań i upominków. Wszystko to rozwieźliśmy do Waszych domów naszą specjalną Pocztą Mikołajkową, zorganizowaną przez Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie. Z relacji elfów wiemy, że dało to wszystkim naprawdę wiele radości, uśmiechu i szczęścia. Dlatego nasza jedyna na świecie „poczta do zadań specjalnych” wznawia swoją działalność – tym razem jako Poczta Kwiatowa z okazji naprawdę wyjątkowego święta, które nadchodzi wielkimi krokami. Jakie to święto? Oczywiście Dzień Babci i Dziadka!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
POCZTA KWIATOWA I STUDIO FOTO NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Wszak Babcia i Dziadek to najważniejsze osoby w życiu wielu z nas i to bez względu na to, czy mamy lat 5, 25 czy 45… Pełni bezgranicznej miłości, ciepła i dobroci, cierpliwi, wyrozumiali, zawsze mają dla nas czas… Można by tak długo wymieniać… Dziadkowie są w naszych sercach zawsze i na zawsze.

A nadchodzący Dzień Babci i Dzień Dziadka to doskonała okazja, by im za to wszystko podziękować. Co roku w tym czasie organizowane były w naszych rodzinach, świetlicach wiejskich, szkołach i przedszkolach piękne wydarzenia dedykowane Dziadkom. W tym roku – z powodu wprowadzonych środków ostrożności – ich zabraknie. Pamiętajmy jednak, że może i pandemia rozdzieliła nas fizycznie od naszych Dziadków, ale przecież nic i nikt nie rozdzieli naszych serc, naszej miłości i naszej bliskości z nimi…

Dlatego gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej Poczty Kwiatowej! Możecie wysłać Waszym Dziadkom za naszym pośrednictwem kwiatowy upominek. Dostarczymy go w każde miejsce na terenie Gminy Zblewo! Gwarantujemy, że dotrzemy wszędzie, nie tylko do centrum Zblewa czy Pinczyna, ale także do zasypanego śniegiem Małego Bukowca czy Zawady. Dla naszych Babć i Dziadków jesteśmy w stanie zrobić wszystko!

Jak skorzystać z naszej Poczty Kwiatowej? Jak to działa?

Jeśli jesteś wnuczką/wnukiem, a Twoi Dziadkowie są mieszkańcami Gminy Zblewo – nasza Poczta Kwiatowa czeka na Twoje zlecenie! Kwiatek to jednak tylko miły dodatek, bo najważniejsza jest Twoja pamięć i życzenia: w formie tekstu lub zdjęcia. Warunkiem skorzystania z naszej Poczty Kwiatowej jest zatem przesłanie życzeń. Można to uczynić na dwa sposoby:

I. PRZYŚLIJ ŻYCZENIA tekstowe dla swojej Babci lub Dziadka, a my wydrukujemy je na pięknej kartce i dostarczymy je wraz z kwiatkiem naszą Pocztą Kwiatową do domu Twoich Dziadków. Życzenia należy przesyłać elektronicznie na adres gok@zblewo.pl do dnia 19 stycznia. Uwaga – nie zapomnij o adresie Dziadków! Przesłanie życzeń i niezbędnych do realizacji akcji danych jest równoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie do celów akcji. Masz pytanie? Zadzwoń do nas –  GOK w Zblewie, tel. (58) 588 43 77.

II.ZRÓB SOBIE ZDJĘCIE w naszym MOBILNYM STUDIU FOTOGRAFICZNYM, które specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka czekać będzie na Was w Zblewie. Zapewniamy, że w takim studiu jeszcze nie byliście! Zbudowaliśmy je z myślą o naszych Dziadkach, a cały plan zdjęciowy dedykowany jest właśnie im. Na plan zdjęciowy zapraszamy zaś wnuczki i wnuków bez względu na wiek, a więc czekamy zarówno na 3-latka jak i 30-latka (uwaga – osoby małoletnie wyłącznie za zgodą/pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego). Powstaną wyjątkowe, spersonalizowane zdjęcia-laurki dla Dziadków, które wydrukujemy i wraz z Pocztą Kwiatową dostarczymy je Waszym Dziadkom do domu. Czyż może być wspanialsza niespodzianka?

Ważne! Przeczytajcie uważnie zasady działania naszego studia foto:

1. Mobilne Studio Fotograficzne działa we wtorek 19 stycznia w godz.9:00-17:00 w budynku Urzędu Gminy w Zblewie;

2. Ilość miejsc ograniczona! Aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, uniknąć kolejek i gromadzenia się osób konieczna jest wcześniejsza REZERWACJA tzn. umówienie się do naszego studia na konkretną godzinę. Jak to zrobić? Telefonicznie! Zapisy i rezerwacje prowadzi GOK w Zblewie, tel. (58) 588 43 77 w poniedziałek 18.01. w godz.8:30-16:00. Prosimy o punktualne przybycie, a w przypadku rezygnacji z udziału w sesji o poinformowanie nas;

3. W pomieszczeniu studia może przebywać jedynie fotograf oraz osoba fotografowana (dzieci z 1 rodzicem/opiekunem prawnym). Przed wykonaniem zdjęć należy podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dziecka) na potrzeby akcji. Konieczne są maseczki. Przed wejściem obowiązuje pomiar temperatury oraz dezynfekcja dłoni. Podczas sesji fotograficznej konieczne będą krótkie, techniczne przerwy na wietrzenie oraz dezynfekcję pomieszczenia, zostanie również zachowany niezbędny dystans. Wejście i wyjście na sesję odbędzie się osobnymi ciagami komunikacyjnymi, aby uniknąć kontaktu osób wchodzących/wychodzących (wejście od strony parkingu/wyjście od strony kościoła). Prosimy o wyrozumiałość, bo robimy to w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Uwaga! Zarówno nasza Poczta Kwiatowa, jak i studio foto są bezpłatne. Mogą z nich jednak skorzystać WYŁĄCZNIE wnuczki/wnukowie Dziadków będących mieszkańcami gminy Zblewo. Bo dla nich to wszystko robimy!

A zatem – do dzieła! Czekamy na Wasze życzenia! Czekamy na Was w studiu fotograficznym! A potem nasza Poczta Kwiatowa rusza w teren. Mamy kurierów najlepszych z najlepszych, gwarantujemy Wam, iż zadbają o to, by Wasi Dziadkowie poczuli się w dniu swojego święta naprawdę wyjątkowo…

CZEKAMY NA WAS!

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń do nas, odpowiemy i pomożemy:
gok@zblewo.pl, tel. (58) 588 43 77.