Lalkowy Kabaret – Przeboje z dawnych lat!

Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dwa spotkania z kabaretem, gdzie w roli głównej występują lalki typu mapety. Lalkowy Kabaret jest spektaklem autorstwa Konrada Czarkowskiego , finalisty polskiej i półfinalisty brytyjskiej edycji programu Mam Talent , a także autora lalek do filmu „Planeta Singli”, programów telewizyjnych i spektakli teatralnych. „Przeboje z dawnych lat” to muzyczna podróż poprzez świat muzycznych hitów z dawnych lat . W wersji dla dorosłych zobaczyliśmy lalki stylizowane na min. Kalinę Jędrusik ,Violettę Villas czy Beatę Kozidrak a także inne postacie znane ze sceny muzycznej. W wersji dla dzieci były lalki: Elza i Olaf, Mała Syrenka, Minionki, pingwiny z Madagaskaru oraz król Julian. Podczas spektakli zaangażowana została także publiczność, która mogła wspólnie zaśpiewać piosenki oraz wziąć udział w konkursach. Całość poprowadził Konrad Czarkowski jako konferansjer i animator.