Koncert z okazji Dnia Kobiet – zapraszamy za kulisy

KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET – ZAPRASZAMY ZA KULISY

To był niezwykły koncert! Pierwszy raz nie realizowaliśmy go w formie wydarzenia z udziałem publiczności, ale przez live streaming. Cały koncert nadawaliśmy na żywo z naszego Gminnego Ośrodka Kultury, który od rana był wielkim studiem nagraniowym. Dziesiątki metrów kabli, konsole, światła, rusztowania, wzmacniacze, odsłuchy, mikrofony, kamery, technicy… To było duże wyzwanie i wiele nerwów, czy wszystko się uda.

A wszystko po to, byście – kochane Panie – czuły, iż mimo, że gramy przez internet – to włożyliśmy w ten koncert całe serce i wszystkie siły. Specjalnie dla Was… Najlepiej jak potrafimy. Z najwyższą starannością i troską. Ze wspaniałą muzyką, życzeniami wójta i toastem, który od wielu lat wspólnie wznosiliśmy za Wasze zdrowie na hali. I choć oglądałyście tegoroczny koncert  siedząc w domu, czuliśmy od Was tę dobrą energię i uśmiech, czuliśmy że jesteśmy razem – i za to dziękujemy…

I choć Orkiestra wystąpiła zapewne przed najmniejszą widownią świata (wójt i sekretarz, pracownicy GOK-u, technicy) – dała z siebie wszystko. Bo grała dla Was, kochane Panie!

A nad wszystkim czuwał wójt Artur Herold i druh Wacław Ossowski – ze wzruszeniem i dumą ze swojej orkiestry…

Przypominamy, że nasz koncert możecie obejrzeć TUTAJ (przekierowanie na youtube – LINK). Zapraszamy i dziękujemy!

– Wasz Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie –

ZAPRASZAMY ZA KULISY – tak wyglądał nasz koncert „od kuchni”: