Dystrybucja wejściówek na koncert Roberto Zucaro

Szanowni Państwo, już od najbliższej środy tj. 20 lutego od godz.9:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie (ul. Główna 40) rozpocznie się dystrybucja bezpłatnych wejściówek na koncert z okazji Dnia Kobiet. Przypomnijmy, iż na zaproszenie Wójta Gminy Zblewo wystąpi Roberto Zucaro, a usłyszymy najpiękniejsze włoskie przeboje! Serdecznie zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek!

 

REGULAMIN DYSTRYBUCJI WEJŚCIÓWEK NA KONCERT Z OKAZJI DNA KOBIET
„ROBERTO ZUCARO”
Zblewo – 8 marca 2019 r.

1. Organizatorem koncertu jest wójt gminy Zblewo, w imieniu którego zadanie realizuje Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie.

2. Koncert przeznaczony jest dla mieszkanek gminy Zblewo.

3. Wstęp na koncert odbywa się wyłącznie na podstawie wejściówki w wersji papierowej, wydanej przez Organizatora.

4. Dystrybucja wejściówek rozpocznie się dnia 20 lutego 2019 r. o godz.9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie, ulica Główna 40. Dystrybucja prowadzona będzie w siedzibie GOK-u, w godzinach 9.00-18.00, aż do wyczerpania się wejściówek.

5. Wejściówki są bezpłatne.

6. Jedna osoba może otrzymać 1 wejściówkę.

7. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wejściówek.

8. Wejściówki nie są przypisane do miejsc. O zajęciu miejsc na koncercie (płyta lub trybuny) decyduje kolejność przybycia na koncert i dostępność miejsc. Wszystkie miejsca są siedzące.

9. Wejściówka uprawnia do jednorazowego wejścia i przebywania na koncercie wyłącznie jedną i tę samą osobę. Powyższe oznacza, że po opuszczeniu Terenu Imprezy przez danego Uczestnika, dotychczasowa wejściówka nie uprawnia go (ani żadnej innej osoby) do ponownego wejścia na Teren Imprezy. W szczególności nie jest możliwe wielokrotne wychodzenie i wchodzenie na Imprezę na podstawie tej samej wejściówki. Wejściówka nie uprawnia do wprowadzenia na koncert wraz z Uczestnikiem osoby małoletniej (dziecka).

10. Ilość miejsc na koncercie – ograniczona. Do dystrybucji przeznaczono 750 sztuk, ponumerowanych i oznakowanych wejściówek z integralnym kuponem kontrolnym.

ZAPRASZAMY!