Dystrybucja wejściówek na koncert Don Wasyla

Szanowni Państwo,

Już od jutra tj. od wtorku 20 lutego od godz.10:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie (ul. Główna 40) rozpocznie się dystrybucja wejściówek na koncert z okazji Dnia Kobiet – „Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni”

W odpowiedzi na prośbę wielu pracujących zawodowo mieszkańców naszej gminy, Organizator koncertu uprzejmie informuje, iż dystrybucja wejściówek na koncert zostanie zrealizowana w sposób gwarantujący dostępność wejściówek także dla osób pracujących, które nie mogą przyjść do GOK-u w godzinach porannych.  Oznacza to, iż część biletów zostanie wdrożona do dystrybucji jutro (we wtorek 20 lutego) od godz.17:30, dzięki czemu również osoby pracujące będą miały możliwość otrzymania wejściówki.

W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania uprzejmie informujemy, iż nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wejściówek. Cała pula zostaje przeznaczona do ogólnodostępnej dystrybucji. Bieżące informacje na temat dostępności wejściówek będą publikowane już od jutra (20.02) na stronie internetowej www.zblewo.pl. Serdecznie zapraszamy!