6 grudnia – Mikołajki

Kochane Dzieci,

W związku z pandemią Św. Mikołaj nie będzie mógł osobiście odwiedzić Waszych przedszkoli i szkół.  Prezenty pewno jak zawsze podrzuci Wam  w buty. Mikołaj jednak ma do Was prośbę, chciałby otrzymać od Was laurki na które czeka do 1 grudnia br.

Laurki można :

  • przynieść i wrzucić je do skrzynki podawczej przed Urzędem Gminy w Zblewie
  • lub zrobić zdjęcie laurce i przesłać je na mail : gok@zblewo.pl w temacie wpisując „Lurka dla Św. Mikołaja”

Bardzo ważne : każda laurka musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora laurki   i musi być podany adres domowy, na który zostanie wysłane zdjęcie Mikołaja z autografem i słodki upominek.

My wszystkie laurki przekażemy osobiście Św. Mikołajowi.

Drodzy Rodzice pamiętajcie przekazanie nam laurki z danymi Waszego dziecka jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie tych danych osobowych do celów akcji „Laurka dla Św. Mikołaja”.

Regulamin akcji „Laurka dla Św. Mikołaja”

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie

Termin akcji: 24.11.2020r. do 01.12.2020r.

Adres mailowy: gok@zblewo.pl

1.Akcja „Laurka dla Św. Mikołaja” skierowana jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Zblewo.

2. Laurki można: przynieść osobiście i wrzucić je do skrzynki podawczej przed Urzędem Gminy w Zblewie lub zdjęcie laurki przesłać na adres mailowy: gok@zblewo.pl

3. Laurki muszą być wykonane osobiście przez uczestnika akcji. Każdy uczestnik może przesłać lub przekazać tylko jedną laurkę.

4. Laurki muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Podany musi być również adres zwrotny, na który zostanie przesłane zdjęcie Mikołaja z autografem i słodki upominek.

5. Laurki należy dostarczyć do 01.12.2020r. (wtorek).

6. Przekazanie laurki organizatorowi akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby akcji „Laurka dla Św. Mikołaja”.